КОРОТКА ДОВІДКА ПРО ПРАТ "ЧЕРКАСИЦИВІЛЬПРОМПРОЕКТ"

ПрАт “Черкасицивільпромпроект” є правонаступником Черкаської філії державного проектного інституту “Гіпроцивільпромбуд”, заснованого у травні 1955 року. Перереєстрація підприємства була проведена в зв'язку зі зміною істотних умов установчих документів та зміною назви і типу товариства на ВАТ “Черкасцивільпроект”, а в квітні 2010 року на ПрАТ “Черкасицивільпромпроект”.

На протязі 56 років наше підприємство є провідною проектною організацією по житловому, громадському і промисловому будівництві в Черкаській області, в інших регіонах України було виконано ряд проектів для Замовників Росії (Сургут, Ханти-Мансійськ), Казахстан (Астана, Атерау, Актау). Головне направлення в діяльності інститута - розробка проектно-кошторисної документації по житловому, громадському і промисловому будівництву. По проектах інституту було побудовано житлових будинків, об'єктів цивільного, виробничого, комунального, промислового, транспортного та енергетичного призначення, а також культурно-освітніх, лікувально-профілактичних та видовищних закладів — всього близько 4600 будинків і споруд, в т.ч. більше 9 млн. м2 житла, 35 установ охорони здоров'я, 4 млн. м2 громадських будинків, а також виробничих об'єктів.

З квітня 2001 року колектив інституту приймає активну участь в розробці проектно-кошторисної документації для будівництва житлово-цивільних об'єктів Російської Федерації, де по документації, підготовленій інститутом для будівництва збудовано 31 об'єкт. 14 лютого 2003 р. Інститут отримав ліцензію на право виконання проектних робіт і будівельної діяльності на території Республіки Казахстан. За цей час збудовано в різних регіонах Республіки Казахстан по документації, підготовленій інститутом для будівництва 16 об'єктів. Замовлення в Росії та Республіці Казахстан отримувались на тендерних умовах.

За довгі роки виробничої діяльності і в останні 7 років наш інститут приймає участь у “Конкурсах на кращі будинки і комплекси житлово-цивільного та промислового призначення, збудовані і прийняті в експлуатацію в Україні”, які щорічно проводяться Держбудом України, Спілкою архітекторів України та науково-технічною спілкою будівельників України і щорічно отримує відповідні нагороди (дипломи, грамоти). За перемоги на конкурсах та за участь у виставках інститутом отримано 106 відзнак Держбуду України, Держбуду СРСР та ВДНГ.

В 2002-2005 роках ВАТ “Черкасцивільпроект” приймав участь у Всеукраїнських конкурсах якості - “100 кращих товарів України” і за підсумками конкурсу на регіональному рівні нагороджений, як переможець “Дипломом першого ступеня”, а на загальнодержавному рівні в 2002-2003 роках отримав нагороди - дипломи Лауреата. В 2005 році інститут нагороджено Дипломом переможця. В 2007р. Одержали звання Дипломанта Премії Співдружності Незалежних Держав 2007р. За досягнення в сфері якості продукції та послуг.

Наш інститут має власну виробничу базу – розташовану у 9-поверховому адміністративно-виробничому корпусі, загальною робочою площею – 4060 м2, має високу ступінь оснащеності виробництва розмножувальною технікою, поліграфічним обладнанням та комп`ютерною технікою (біля 160 персональних комп`ютерів та установок комп`ютерної графіки, а також має необхідні програмні засоби та програмний засіб виконання архітектурних креслень трьохмірного кольорового зображення. Інститут має досить розвинений фонд науково-технічної інформації і нормативних документів, облік яких ведеться на магнітних носіях, що дає підставу для розробки високоякісної проектно- кошторисної документації на рівні сучасних вимог (сто відсотковий обсяг техдокументації виготовляється на комп`ютерній техніці).

У складі підприємства працює більш 140 висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід проектування для будівництва об`єктів різного призначення, проектування будівель складних конструктивних схем, в тому числі каркасно-монолітних споруд. ПрАТ має можливість виконання проектних робіт по всіх необхідних розділах проекту відповідно з ДБН А.2.2-3-2004. Зважаючи на ринкові умови, що склалися в нашій країні, враховуючи наявний резерв виробничих потужностей і кадровий склад досвідчених висококваліфікованих спеціалістів, наше підприємство за останні роки значно розширило межі проектування об`єктів будівництва.

Керівництво ПрАТ вбачає призначення інституту у задоволенні потреб замовників, які мають намір здійснювати капітальне будівництво об`єктів, шляхом виготовлення проектно-кошторисної документації високої якості при:

  • високому рівні архітектурних, планових,конструктивних, технологічних і інженерних рішень;
  • її відповідності чинному законодавству і нормативним документам по проектуванню і будівництву;
  • захисту навколишнього середовища і раціональному використанню природних ресурсів;
  • експлуатаційній надійності і їх безпеці;
  • конкурентоспроможності.

Місія підприємства сформульована і узаконена документально у Статуті підприємства. Політика і мета в області якості на 2011 рік сформульована і затверджена 22 грудня 2010 р.